STREFA RODZICA

Sami jesteśmy rodzicami i doskonale wiemy, jak ważne jest dla Was bezpieczeństwo dziecka.

Zdajemy sobie sprawę, że szukacie firmy wiarygodnej, sprawdzonej, działającej legalnie i profesjonalnie. Spełniamy w stu procentach powyższe oczekiwania. Jako jedyni w branży zapewniamy Wam i Waszemu dziecku kompleksową usługę rekrutacji. Oznacza to, że jesteśmy do dyspozycji przez cały jej proces, podpowiadamy wybór szkoły, czuwamy nad kompletowaniem i tłumaczeniem dokumentów, pilnujemy ważnych terminów, a po przyjęciu ucznia do szkoły pomagamy mu w nowym miejscu w  tematach typu: zakwaterowanie, założenie konta w banku, służba zdrowia, stypendia, itp.

Jesteśmy do dyspozycji przez cały okres trwania nauki Waszego dziecka, a nasze biuro znajduje się 11 km od granicy z Ukrainą.

W każdej chwili możesz do nas przyjechać, porozmawiać, zadzwonić, tak abyś miał pewność, że Twoje dziecko jest pod doskonałą opieką.

***Dla rodziców wysyłających dzieci do szkoły średniej w Polsce zostanie zorganizowany dzień otwarty z przedstawicielami wybranej szkoły w miesiącu kwietniu.

***Przyszłych studentów zaprosimy do udziału w dodatkowym wydarzeniu – szkole letniej organizowanej na terenie polski w okresie wakacyjnym.

Poniżej podajemy orientacyjne koszty życia dla ucznia lub studenta na przykładzie lokalnych szkół i przemyskiej uczelni PWSW:

  • Studia państwowe bez Karty Polaka: 800 € za semestr w PWSW daje możliwość anulacji kosztów – zniżka socjalna nawet do 50% tj. 400 € za semestr
  • bursa szkolna z pełnym wyżywieniem i bezpłatnymi dojazdami do szkoły: 300 zł miesięcznie
  • akademik o wysokim standardzie na terenie kampusu uczelni PWSW: 350zł miesięcznie
  • bilet komunikacji miejskiej: 60zł miesięcznie
  • wyżywienie dzienne: ok 30zł
  • abonament telefoniczny: ok 30zł

Zapraszamy do zapoznania się z polecanymi szkołami i uczelniami Rekomendowane szkoły i uczelnie