ЗОНА ДЛЯ БАТЬКІВ

Ми самі батьки і дуже добре знаємо, наскільки важлива для вас безпека Вашої дитини.

Ми також розуміємо, що ви шукаєте надійну, перевірену, юридично та професійно діючу компанію. Ми обіцяємо на всі 100% задовільнити Ваші очікування. Будучи єдиною компанією в галузі, ми надаємо Вам і Вашій дитині комплексну рекрутацію. Це означає, що ми доступні протягом усього процесу, пропонуємо вибір школи/ університету, спостерігаємо за комплектуванням та перекладанням документів, контролюємо важливі дати і після прийому студента до школи/ навчання ми допомагаємо йому на новому місці в різних життєвих ситуаціях, таких як: проживання, відкриття банківського рахунку, вибір медичного центру тощо.

Ми залишаємося доступними протягом усього терміну навчання вашої дитини, а наш офіс знаходиться лише за 11 км від кордону з Україною.

Ви можете прийти до нас у будь-який час, поговорити, зателефонувати, щоб ви могли бути впевнені, що Ваша дитина знаходиться під відмінним доглядом.

***Dla rodziców wysyłających dzieci do szkoły średniej w Polsce zostanie zorganizowany dzień otwarty z przedstawicielami wybranej szkoły w miesiącu kwietniu.

***Przyszłych studentów zaprosimy do udziału w dodatkowym wydarzeniu – szkole letniej organizowanej na terenie polski w okresie wakacyjnym.

Нижче наведені приблизні витрати на життя студента або студента на прикладі місцевих шкіл та університету PWSW:

  • Державне навчання без Карти Поляка: 800 € за семестр. PWSW дає можливість зменшити ці витрати – соціальна знижка до 50%, тобто 400 € за семестр.
  • шкільний гуртожиток з харчуванням та безкоштовним проїздом до школи: 300 злотих на місяць
  • високий стандарт студентського гуртожитку на кампусі PWSW: 350 злотих на місяць
  • квиток на громадський транспорт: 60 злотих
  • щоденне харчування: близько 30 злотих
  • телефоний абонамент: близько 30 злотих

Запрошуємо Вас ознайомитися з рекомендованими школами та університетами РЕКОМЕНДОВАНІ ШКОЛИ ТА УНІВЕРСИТЕТИ