Nasz zespół

AKTYWATOR BIZNESU

To grupa profesjonalistów polskiego i ukraińskiego pochodzenia.
Jesteśmy pedagogami akademickimi, przedsiębiorcami i studentami.
Nasz kadra głównie pedagogiczna zajmuje się tematem edukacji od wielu lat. Bierzemy udział w sympozjach, prelekcjach, wymianie studentów i innych działaniach związanych z nauczaniem. Na bieżąco jesteśmy zorientowani w realiach nauki jak i studiów zarówno w tematach prawnych, programowych jak i organizacyjnych. Podejmujemy również regularnie studentów ukraińskich do odbywania płatnych staży, stąd znamy zagadnienia studiów w Polsce przez zagraniczną młodzież od podszewki. Współpracujemy z zaufanymi tłumaczami, prawnikami oraz dyrektorami szkół zarówno w Polsce jak i na Ukrainie.

  Magdalena

Magdalena

Koordynator Projektu Uczeń

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie. Praktyk w zakresie przedsiębiorczości, doradztwa biznesowego, oraz funduszy unijnych. Prezes firmy Aktywator Biznesu Sp. z o. o., aktywnie promująca idee ekonomii społecznej.

  Małgorzata

Małgorzata

Wykładowca akademicki

Doktor Nauk Społecznych, Obecnie prowadzi badania na temat współczesnej migracji ukraińskiej, w tym młodzieży szkolnej i uniwersyteckiej. Uczestniczka Forum Polska – Ukraina, miejscu debat różnych środowisk, aktywnie współpracująca z licznymi organizacjami pozarządowymi na Ukrainie. Prywatnie pasjonatka ukraińskiej historii oraz muzyki.

  Igor

Igor

Konsultant Projektu Uczeń

Absolwent Collegium Civitas w Warszawie. Współpracownik Forum Ekonomicznego w Krynicy i Baltic Business Forum. Skuteczny komunikator i prawdziwy lider, odnajdujący się w środowisku korporacyjnym, umiejętnie działający pod presją.

   Anastazja

Anastazja

Konsultant Projektu Uczeń

Absolwentka Stosunków Międzynarodowych w PWSW w Przemyślu. Uczestnik praktyk na Forum Ekonomicznym w Krynicy.Młoda, ambitna, kobieta biznesu, działająca na terenie Ukrainy i Polski.

Wyrażam zgodę

7 + 13 =

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

AKTYWATOR BIZNESU
Ul. Pychowicka 7/13
Kraków, 30-364

tel: +48 536 248 958
email: uczen@aktywatorbiznesu.com
www. aktywatorbiznesu.com