MŁODZIEŻOWA AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

STAŻE I PRAKTYKI

Praktyczne umiejętności i wiedza poparta doświadczeniem to wymagania pracodawców. Sam dyplom ukończenia szkoły nie wystarczy by być konkurencyjnym na rynku pracy. Dlatego oferujemy dla najlepszych program praktyk w bardzo wymagającym środowisku, wśród najlepszych i najważniejszych postaci świata polityki i biznesu.

Jednocześnie, organizujemy cykl szkoleń, dostępnych dla członków Akademii. Każde szkolenie to dawka praktycznych umiejętności.

KURSY I SZKOLENIA

KURS JĘZYKA POLSKIEGO – By zostać  przyjętym na studia wymagana jest znajomość języka polskiego. Uczelnie wymagają przedstawienia certyfikatów, jak również organizują własne egzaminy językowe. Dlatego przygotowaliśmy dla WAS kursy języka polskiego na poziomie B1 i B2. Efektem ukończenia jest certyfikat, potwierdzany przez Związek Polaków na Ukrainie.

KURS PISANIA CV – praktyczny kurs pisania CV, przedstawiający aktualne trendy i sposoby zaprezentowania własnej osoby pracodawcy.

KURS Z AUTOPREZENTACJI – niezwykle trudno jest sprzedać samego siebie, zwłaszcza pod presją czasu. A tak przecież wyglądają rozmowy kwalifikacyjne. Mowa ciała a słowa wypowiadane, czyli jak opowiedzieć jedną historię.

-KURS Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – formy prowadzenia działalności gospodarczej, dostępne dla obcokrajowców, prawa i obowiązki, Pisanie biznes planów, pozyskiwanie finansowania i klientów.

-KURS Z LEGALIZACJI POBYTU – legalizowanie pobytu i pracy w Polsce. Dla siebie, swojej rodziny, pracowników.